Szkoła OSK PIOTR - nauka jazdy Chełm - Kursy zawodowe dla kierowców Chełm - Badania lekarskie - Medycyna pracy - Poradnia psychologiczna - Prawo jazdy

Infolinia : 8:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
Chełm, Lwowska 24,

KADRA

Adam Lis

Instruktor motocyklowy, ratownik drogowy PZM.

Od dzieciństwa pasjonat motocykli, były reprezentant Automobilklubu Lubelskiego w motocrossie, I Vice Mistrz Polski Strefy Centralnej. Czynny zawodnik sportów motocyklowych: motocross i hard enduro. Uczestnik eliminacji mistrzostw świata w hard enduro „111 Megavat”.
Konsultant i doradca przy doborze oraz zakupie motocykli (wiedza techniczna, praktyczna i doświadczenie).
Organizator spotkań, wypraw turystycznych i szkoleń motocyklowych. Współpracuje z Moto-Sekcją podczas organizacji szkoleń i wydarzeń związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego.

Artur Lis

Instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, instruktor sportów motocyklowych.

Z motocyklami związany od najmłodszych lat, począwszy od codziennego użytkowania, turystyki motocyklowej oraz sportu motocyklowego.
Były zawodnik wyścigów motocyklowych, motocrossu oraz reprezentant kraju w rajdach enduro. Wielokrotny drużynowy i indywidualny Mistrz Polski.
Od 2009 r. trener w Motocyklowym Klubie Sportowym Moto-Sekcja. Organizator i pomysłodawca cyklu szkoleń motocyklowych na torze pod nazwą „szlifowanie motocyklowe”. Szkoli nie tylko kandydatów na kierowców motocykli, ale przede wszystkim zawodowych motocyklistów m.in. funkcjonariuszy służb mundurowych oraz pasjonatów sportowej jazdy motocyklem. Pomysłodawca i współorganizator bezpłatnych szkoleń dla motocyklistów. W 2019 roku zorganizował wspólnie z Moto-Sekcją największe w Polsce bezpłatne szkolenie dla motocyklistów pt. „Jak przeżyć na motocyklu”, na które przybyło 430 osób.
Działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, posiada kurs ratownika drogowego PZM.

Kuba

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B

Hej 🙂 Z tej strony Kuba, instruktor szkoły jazdy OSK PIOTR. Cóż by tu o sobie powiedzieć… Mam bzika na punkcie jednośladów i jestem pewien, że każdy kto pozna smak jeżdżenia na dwóch kołach, odkryje w sobie tak wielką pasję, jak odkryłem niegdyś ja. I tego właśnie chciałem Ci życzyć. Do zobaczenia!

Dawid

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B, C, CE, D

Cześć!

Nazywam się Dawid, jestem instruktorem jazdy w OSK PIOTR już od ponad czterech lat. Specjalizuję się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii A. Mimo faktu, że posiadam również uprawnienia do prowadzenia szkoleń na prawo jazdy na samochody osobowe, to jednak motocykl pozostaje największą pasja mojego życia. Mam nadzieję, że spotkamy się na placu manewrowym, a potem wyjedziemy na miasto i zarażę Cię moją „zajawką”. Pozdrawiam!